برگه: درباره ما

مجموعه دما نیرو یکی از معتبرترین و باسابقه ترین نمایندگی خدمات پس از فروش بوتان در تهران است. این نمایندگی در زمینه کارشناسی ، نصب، تعمیر و نگهداری محصولات بوتان از جمله پکیج های گرمایشی، آبگرمکن دیواری، کولر گازی ، فعالیت می کند.

مدیریت

این مجموعه جناب آقای مهدی رازقندی که دارای 5 مدرک بین المللی می باشند ، فعالیت خود را از سال 1385 در رشته های فنی تاسیسات ساختمان ، برق صنعتی و ساختمانی، سیستم های گرمایشی و سرمایشی از جمله پکیج شوفاژ دیواری و آبگرمکن ، شروع به فعالیت کرده و از سال 1390 در گروه صنعتی بوتان وارد و دوره های فوق تخصصی را گذرانده و در سال 1395 دریافت نمایندگی بوتان تهران با کد رسمی و از سال 1398 نمایندگی نیرو تهویه البرز با کد رسمی مفتخر گردید.

و کار خود را با هدف تامین آسایش خانواده ها به صورت تخصصی وحرفه ایی در حیطه کارشناسی ، نصب ، خدمات و... شروع به فعالیت کرده است.

خدمات دما نیرو دارای ضمانت نامه معتبر است. این ضمانت نامه باعث می شود در صورت بروز هرگونه مشکل در محصول شما، نمایندگی موظف باشد مشکل را در اسرع وقت برطرف کند
برای دریافت خدمات از تیم دما نیرو، می توانید با شماره های موجود تماس بگیرید. همچنین می توانید از طریق وب سایت این مجموعه درخواست خدمات خود را ثبت کنید.
در ادامه برخی از خدماتی که نمایندگی خدمات دما نیرو ارائه می دهد را معرفی می کنیم:

  1. آموزش های فوق تخصصی برای هنرجویان عزیز
  2. تعمیرات پکیج و آبگرمکن دیواری
  3. بوتان ، بیتا ، ایران رادیاتور
  4. استفاده از قطعات شرکتی با 6 ماه ضمانت
  5. ارائه مشاوره در مورد استفاده و نگهداری از محصولات پکیج شوفاژ و آبگرمکن دیواری

 در صورت بروز مشکل در یکی از محصولات خود، می توانید با مجموعه دما نیرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل محصول شما برطرف شود.

ارزش های ما

صداقت در رفتار ،صراحت در گفتار

ما در برخورد با مشتریان خود کاملا صادق هستیم و نه تنها به فکر رفع مشکل مشتری بلکه به فکر هزینه های مشتریان نیز هستیم ، همچنین انجام کاری که برای جان و مال مشتری خطری داشته باشد،صراحتا بازگو خواهیم کرد و از انجام آن خودداری میکنیم.و راه حل درست در اختیار مشتری قرار داده تا تصمیم درست را بگیرد.
حفظ منابع مشتری
همانطور که گفته شد ما به فکر هزینه های مشتری هستیم اما این بدان معنی نیست که هر کار غیر استاندارد را برای کاهش قیمت انجام دهیم.
رعایت نکات ایمنی در کار
ایمنی در کار همواره اولویت اول ماست تا موجب آسودگی خاطر شما و خودمان گردد.

فروش منصفانه و مشاوره تخصصی از ویژگی های مهم و اساسی از نخستین روز تاسیس دما نیرو بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشدش